Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

Spektakl "Oblicza jesieni"

29 listopada 2023

W PSM odbył się dziś spektakl "Oblicza jesieni", przygotowany przez "Grupę z Fantazją", działającą przy TDK, przy współudziale młodzieży z II LO im. gen. Wł. Sikorskiego, SP 1 i SP 2 oraz uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej. Autorem i reżyserem tego poetyckiego widowiska była Jadwiga M. Krawczyk. Za scenografię odpowiadała MBP.

Podziękowania

29 listopada 2023

Zaproszenie

28 listopada 2023

XX edycja Dni Rzucania Palenia

16 listopada 2023

W sali TDK odbyło się dziś (16.11) podsumowanie XX edycji Dni Rzucania Palenia pod hasłem. ,,Nie s-palamy się!” Organizatorzy tej akcji to OHP 3-4 w Tomaszowie Lub. i nasza biblioteka. Laureaci konkursu plastycznego, literackiego i multimedialnego otrzymali nagrody z rąk m.in. burmistrza Wojciecha Żukowskiego i dyr. MBP Jacka Pawłuckiego.

Konkurs recytatorski rozstrzygnięty

16 listopada 2023

Konkurs recytatorski rozstrzygnięty! Oto wyniki:
Protokół z dnia 15.11.2023 r. XII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Tomasza Zamoyskiego . Organizatorem konkursu jest z Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim.
Komisja po wysłuchaniu 51 recytatorów przyznała miejsca i wyróżnienia:

Wystawa

13 listopada 2023

Zapraszamy na wystawę prac uczniów klas VI i VII Szkoły Podstawowej Nr 3 im. doktora Janusza Petera, wykonanych pod kierunkiem Iwony Jędruszko. Wystawę można będzie oglądać w Bibliotece dla Dorosłych (II piętro) w godzinach pracy biblioteki do końca listopada br.

W Krainie Wierszy

10 listopada 2023

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XVIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim " W krainie wierszy". Karta zgody rodzica  Regulamin. Karta zgłoszenia

Konkurs

10 listopada 2023

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsze szopki i stroiki świąteczne". Regulamin. Karta zgłoszenia