8 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyła się uroczystość dedykowana pracownikom bibliotek z powiatu tomaszowskiego. W tym wydarzeniu udział wzięli m.in. Starosta Tomaszowski Henryk Karwan, Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski, Wójt Gminy Susiec Zbigniew Naklicki, Wójt Gminy Krynice Jacek Wiśniewski, Wójt Gminy Rachanie Roman Miedziak, Wójt Gminy Tomaszów Lubelski Marzena Czubaj Gancarz, Z-ca Wójta Gminy Bełżec Brygida Pasierbiewicz. Uroczystość prowadził dyrektor MBP W Tomaszowie Lubelskim Jacek Pawłucki. Wszyscy bibliotekarze otrzymali dyplomy gratulacyjne i upominki. Artystycznie spotkanie ubogacił zespół CASIO Zdzisława Haci oraz występ wokalistki Rozalii Tabały. Nie obyło się także bez zwiedzenia Muzeum Pożarnictwa w Oseredku i spaceru na Szumach.























