Z ogromną przyjemnością gościliśmy dzisiaj dzieci z Przedszkola Integracyjno – Językowego Qbuś Puchatek. Była u nas grupa „Pszczółki” wraz z paniami Aleksandrą Wolanin, Justyną Malinowską i Jadwigą Woś. Dzieci wysłuchały bajki o wilku i siedmiu koźlątkach w teatrzyku Kamishibai. Na koniec pobytu dzieci wypożyczyły bajki

















