Dzięki uprzejmości Pani Joli Bagińskiej mieszkańcy Tomaszowa mogli lepiej poznać najciekawsze miejsca i historię dawnego i współczesnego grodu. Pani Jola- archeolog i regionalistka, oprowadziła spacerowiczów dość rozległą trasą – od ul. Piłsudskiego, przez ul. Komorowskiego, Rymarską, Świętojurską, Bracką, Lwowską, kaplicę św. Wojciecha i do muzeum. Wyprawa była pełna wrażeń i pozwoliła na nowo odkryć naszego pięknego miasta.



































































